לימודי פילאטיס

מבוא

פילאטיס היא מערכת כושר גופנית שפותחה בתחילת המאה ה-20 על ידי ג'וזף פילאטיס. אומרים שהתרגילים משפרים את הגמישות והכוח, מעלים את רמות האנרגיה ומשפרים את המיקוד המנטלי.

פילאטיס היא צורת פעילות גופנית המתמקדת בחיזוק ליבת הגוף תוך מתיחת שרירים ושיפור שיווי המשקל. זה גם עוזר לנשימה, ריכוז וקואורדינציה. פילאטיס ניתן לעשות עם או בלי ציוד.

התנועות מבוססות על דפוסי תנועה טבעיים לגוף האדם מה שמבדיל אותו מסוגים אחרים של פעילות גופנית כמו הרמת משקולות או ריצה שעלולים להוביל לפציעה או לכאב לאורך זמן ככל שמתבגרים.

פילאטיס היא צורת פעילות גופנית המתמקדת בחיזוק ליבת הגוף תוך מתיחת שרירים ושיפור שיווי המשקל. זה גם עוזר לנשימה,

פילאטיס היא מערכת כושר גופנית שפותחה בתחילת המאה ה-20 על ידי ג'וזף פילאטיס. זהו תרגול גוף-נפש המתמקד בחיזוק הליבה של הגוף כדי לקדם בריאות כללית, כושר ורווחה.

ג'וזף פילאטיס נולד בשנת 1880 בגרמניה. הוא היגר לעיר ניו יורק ב-1912 ופתח שם את הסטודיו הראשון שלו שנתיים מאוחר יותר. בסטודיו הזה הוא פיתח את מה שיהפוך לתרגיל החתימה שלו, המכונה "קונטרולוגיה". הוא זכה להצלחה רבה והפיץ את תורתו בקרב לקוחות מפורסמים כמו קלרה באו, גרטה גרבו ובייב רות.

בהללו בית ספר למחול תוכלו ללמוד בין היתר גם פילאטיס מזרן

פילאטיס לירידה במשקל, סיפור אמיתי

המחקר בוצע על ידי אוניברסיטת סידני, אוסטרליה והתוצאות פורסמו בכתב העת Journal of Physical Therapy Science. המחקר מצא כי משתתפים שתרגלו פילאטיס במשך 12 שבועות ירדו בממוצע 2.2 ק"ג או 5.5 פאונד.

בחלק זה, נדון כיצד ניתן להשתמש בפילאטיס כשיטה להורדה במשקל, וכן על השפעותיו על היבטים שונים של בריאות גופנית כגון יציבה וגמישות.

פילאטיס היא צורת פעילות גופנית שניתן לעשות בסטודיו בעזרת מדריך או בבית בעזרת סרטוני הדרכה. פילאטיס הוא יותר מסתם אימון. זוהי גם מדיטציה פעילה שעוזרת לך להישאר ממוקד בנשימה ובגוף שלך.

פילאטיס הוכח כיעיל לירידה במשקל והוא יכול גם לשפר גמישות, כוח, שיווי משקל וקואורדינציה.
לעוד מידע על לימודי פילאטיס נא לבקר ב- halelu.co.il

פילאטיס קיים מאז תחילת המאה ה-20, אך רק לאחרונה הוא הפך לפופולרי כדרך לרדת במשקל. אנשים רבים עושים כעת אימוני פילאטיס כי הם ראו את התוצאות מחברים או מבני משפחה שעשו אותם בעבר וראו את סיפורי ההצלחה שלהם.

תרגילי פילאטיס – רמה מתקדמת

חלק זה עוסק בתרגילי פילאטיס והיתרונות שבהם.

תרגילי פילאטיס הם סוג של פעילות גופנית המתמקדת בכוח וגמישות הליבה. בחלק זה, נדון בכמה מהיתרונות של תרגילי פילאטיס ומה הם יכולים לעשות עבורך.

פילאטיס היא צורת פעילות גופנית שאינה מיועדת רק למתחילים. זה יכול להיעשות בכל רמת כושר, וזה יכול לספק אימון מאתגר.

ישנם תרגילים רבים ושונים הנחשבים ל"רמה מתקדמת" בפילאטיס, והם כוללים תנועות מורכבות יותר.

מאמר זה יעבור על כמה מתרגילי הליבה המתקדמים יותר בפילאטיס.

פילאטיס רפורמר הוא סוג של מכונה המספקת התנגדות לתנועות שלך באמצעות קפיצים או רצועות אלסטיות. מכונה זו מקלה על ביצוע תרגילים ברמה מתקדמת מכיוון שאינך זקוק לכוח רב כדי לדחוף את עצמך בחזרה אל מול ההתנגדות של הקפיצים או הרצועות האלסטיות.