מידע חשוב על הקמגרה

קמגרה היא תרופה המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה. התכשיר עוזר להשיג ולשמור על זקפה במהלך קיום יחסי מין.

זה עובד על ידי הגברת זרימת הדם לפין, מה שמוביל לזקפה. Kamagra מיוצרת על ידי Ajanta Pharma.

עוד כמה דברים שחשוב שתדעו על הקמגרה

קמגרה מבוססת על הפטנט או יותר נכון עקרון הפעולה של ויאגרה – תרופה שאושרה על ידי ה-FDA לטיפול בהפרעות זיקפה אצל גברים. קמגרה מיוצרת על ידי Ajanta Pharma ומשווקת בהודו.

טבליות קמגרה מיוצרות על ידי Ajanta Pharma ומשווקות בהודו. התרופה  המקורית (ויאגרה) כאמור אושרה על ידי ה-FDA לטיפול בהפרעות זיקפה אצל גברים.

התרופה פותחה בתחילה כטיפול בלחץ דם גבוה, אך מאוחר יותר נמצאה יעילה גם לבעיות זיקפה. לא ידוע כיצד קמגרה פועלת, אך מניחים כי היא פועלת על כימיקלים בתוך הפין המעורבים בזקפה.

Sildenafil Citrate היא תרופה דרך הפה לבעיות זיקפה, המהווה פתרון עבור אימפוטנציה. זה פועל על ידי הגברת זרימת הדם לפין, מה שמאפשר לו להתמלא בכמות מספקת של דם לזקפה, אשר לאחר מכן נמשכת מספיק זמן לסקס.

>לחץ כאן לעוד מידע אודות סיאליס למכירה

ומה לגבי תופעות הלוואי של קמגרה?

קמגרה היא תרופה המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה אצל גברים. זה עובד על ידי הגברת זרימת הדם לפין כך שהוא הופך קשה מספיק לקיום יחסי מין. יש כאלו שמדווחים לאחר מכן על כאבי ראש, וגודש באף.

החומר הפעיל בקמגרה הוא Sildenafil Citrate, שהוא אותו חומר פעיל שנמצא בויאגרה. למעשה, ההבדל היחיד בין ויאגרה לקמגרה הוא שקמגרה מגיעה במינון נמוך יותר.

ולסיכומו של דבר,

קמגרה היא תרופה המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה. היא יוצרה על ידי Ajanta Pharma Ltd. התרופה זמינה בצורה של טבליות וג'לי אוראלי.

קמגרה היא גרסה גנרית של התרופה סילדנפיל. הוא מיועד לטיפול בהפרעות זיקפה. קמגרה מגיעה בצורה אוראלית וניתנת ליטול עם או בלי אוכל. התרופה מתחילה לפעול תוך 30 דקות ונמשכת עד 4 שעות.

את התרופה ניתן למצוא ברחבי הרשת, באתרים ייעודיים שמוכרים מוצרים מקורים כאן ניתן לקנות VIDALISTA 40

בהצלחה!

נ.ב. רכישת קמגרה באתר:

https://www.xn--6dbe2a9ah.com/

 

כל הסיבות להשתמש בקמגרה