שיפוץ מקלחון

הקדמה: למה כדאי לשפץ את המקלחת?

אתר שיפוצים מרשת קבלנים מומלצים 

כולנו יודעים שמקלחות הן דרך מצוינת להירגע ולהירגע אחרי יום ארוך. אבל מה אם המקלחת שלך לא מהנה כמו פעם? מה אם עברת את אותה מקלחת ב-20 השנים האחרונות? ובכן, אולי הגיע הזמן לשיפוץ.

שיפוץ המקלחת שלך יכול להפוך אותו למהנה ומרגיע יותר. אתה יכול לשנות את צבע האריחים, להוסיף מתקנים חדשים, או אפילו להסיר חלק מהעומס בחדר האמבטיה שלך. ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לשפץ את המקלחת:

– זה ייתן לך תחושה חדשה של הערכה לחיים

– זה ישפר את מצב הרוח שלך – זה יעזור לך להתכונן לעבודה מהר יותר

– זה יגרום לחדר האמבטיה שלך להיראות טוב יותר

– ועוד הרבה!

1. ניקיון

1. ניקיון: אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת שיפוץ מקלחון הוא ניקיון החלל. עליכם לוודא כי אתם מנקים ומחטאים היטב את חדר האמבטיה שלכם לפני שאתם מתחילים בכל פרויקט שיפוץ.

2. עמידות: גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא כמה זמן יחזיק המקלחת. זה חשוב במיוחד אם יש לך משפחה עם ילדים או חיות מחמד, כי יש סיכוי גבוה יותר שאלו יגרמו נזק לאבזור האמבטיה שלך.

3. בטיחות: שיקול שלישי הוא בטיחות, שניתן להשיג באמצעות התקנת מוטות אחיזה במקלחות ובאמבטיות, וכן הוספת משטחים מונעי החלקה לצורכי בטיחות.

4. עיצוב: גם לעיצוב המקלחון שלכם יש תפקיד חשוב בקביעה כמה זמן הוא יחזיק וכמה קל יהיה

2. הופעה/ערעור

חידוש מקלחון הוא תהליך של שיפור המראה והמשיכה של המקלחון. ניתן לעשות זאת בדרכים שונות בהתאם לסוג השיפוץ שתרצו לעשות.

ישנם סוגים שונים של שיפוצים שתוכלו לבצע במקלחת שלכם, כמו: התקנת וילון חדש למקלחת, התקנת אריחים חדשים, החלפת ריצוף, התקנת ברז או כיור חדש למקלחת שלכם.

המראה של חדר האמבטיה שלך הוא הדבר הראשון שאנשים רואים כשהם נכנסים. העיצוב החדש יגרום להם להרגיש יותר נוחים ונינוחים.

המקלחון החדש יהיה עשוי זכוכית בעלת מראה נקי ומלוטש. גם ראש המקלחת החדש יהיה עשוי מזכוכית בעלת מראה מודרני.

3. נוחות

אנשים תמיד מחפשים דרכים להיות יותר נוח במקלחת. דרך אחת היא לקבל ראש מקלחת חדש בעל מספר הגדרות. דבר נוסף שיכול לגרום לאדם להרגיש יותר בנוח במהלך המקלחת שלו הוא ישיבה במקלחת.

מטרת החלק הזה היא להראות דוגמאות כיצד אנשים יכולים להיות נוחים יותר במקלחת וכיצד זה יכול לעזור להם עם החרדה או הדיכאון שלהם.

נוחות היא אחד ההיבטים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת שיפוץ מקלחון. זה כולל חומרים רכים ונוחים המקלים על העור בזמן הרחצה.

ריצוף אריחים, קירות אריחים וראשי מקלחת מרוצפים הם כולם בחירה מצוינת למשטח נוח ורך. לדוגמה, אריחי קרמיקה הם בחירה מצוינת מכיוון שהם עמידים ומספקים משטח נהדר לעמידה ברגליים רטובות או לישיבה על קצה האמבטיה.

4. בטיחות

כבעל בית, עליך לוודא שהמקלחת שלך בטוחה ועומדת בקודי הבטיחות. אם אינך בטוח לגבי בטיחות המקלחת שלך, הזמינו איש מקצוע שיבדוק אותה.

סכנות בטיחותיות באזור האמבטיה:

– אריחי האמבטיה מחליקים כאשר הם רטובים

– מושב האסלה לא תמיד נקי

– וילון המקלחת עלול להוות סכנה בטיחותית אם הוא ארוך מדי ונופל לתוך המקלחת. זה יכול גם לגרום לסכנת החלקה בעת תלייה על המוט.

סכנות החלקה באזור המקלחת:

– רצפת המקלחת או האמבטיה עלולה להיות רטובה, מה שעלול לגרום למישהו להחליק וליפול.